З 13 січня 2020 року застосування міжнародного формату платежів IBAN стає обов’язковим по всій країні відповідно до вимог Національного банку України. У зв’язку з цим, постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO прийматиме платежі за електроенергію виключно за реквізитами IBAN. Це 29 знаків (літер та букв), які необхідно вказувати замість розрахункового рахунку (р/р) отримувача коштів та коду банку (МФО).

YASNO піклується про комфорт клієнтів і нагадує:

• реквізити у форматі IBAN вказані у платіжках за електроенергію;

• при сплаті через Особистий кабінет на сайті YASNO змінювати налаштування та вводити нові реквізити не потрібно;

• рахунок постачальника оновлено в банках та платіжних системах;

• для юридичних клієнтів нові реквізити зазначені у рахунках, які вони отримують в енергоофісах;

• реквізити у форматі IBAN розміщені на сайті YASNO.

Сплатити за електроенергію мешканці Донеччини можуть у будь-який зручний спосіб: через Особистий кабінет, інтернет-банкінг, платіжні онлайн-сервіси, термінали самообслуговування або у відділенні банку чи «Укрпошти».

«Ми піклуємося про комфорт клієнтів, тому при переході на формат платежів IBAN жодних додаткових дій з їх сторони не потребується. Вже три місяці жителі Донеччини отримують рахунки з новими реквізитами, а при сплаті через Особистий кабінет на сайті YASNO взагалі нічого змінювати та вводити вручну не потрібно», – сказав директор YASNO у Донецькій області Олександр Северін.