Не зважаючи на ризики та адміністративну відповідальність за управління транспортом напідпитку, водії все одно продовжують сідати за кермо в стані сп’яніння, тим самим наражаючи на небезпеку себе та оточуючих.

Адже, під впливом алкоголю порушується координація руху рук і ніг, втрачається здатність окомірного визначення відстані, з'являються безтурботність, зайва самовпевненість. Нетверезий водій неправильно сприймає навколишнє оточення, у нього притупляються почуття і звужується оглядовість. А це все може призвести до скоєння ДТП.

З початку 2022 року співробітники сектору реагування патрульної поліції Покровського районного управління поліції зупинили та відсторонили від керування автотранспортом 135 нетверезих водіїв.

Шановні водії! Дотримуйтеся Правил дорожнього руху. Не дозволяйте собі за жодних обставин сідати за кермо напідпитку. Не наражайте на небезпеку себе та оточуючих. Поліція Покровська закликає! Якщо ви стали свідком порушення правил дорожнього руху, зокрема керування автомобілем у стані сп’яніння, повідомте про це за телефоном 102. Ваша небайдужість врятує людські життя.