З перших днів війни суттєву підтримку Покровській громаді у забезпеченні засобами захисту надає компанія «Метінвест». Сьогодні генеральний директор ТОВ «Метінвест Холдинг» Юрій Риженков передав керівництву громади 90 кевларових касок – повідомляє Покровська міськрада.

Під час зустрічі секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо подякувала підприємствам компанії, які сьогодні, у такий неспокійний для країни час, стабільно працюють та наповнюють місцевий бюджет. 

«Навіть під час війни люди отримують гідну заробітну плату, а це – соціальна захищеність не лише самих працівників, а й членів їх родин та ветеранів праці. Не помилюся, якщо скажу, що третина жителів нашої громади так чи інакше пов’язана із підприємствами Метінвест Покровськвугілля. Тому дякуємо керівництву компанії за підтримку наших людей та надану можливість їм стабільно працювати», – зазначила Наталія Іваньо.

Як зауважив заступник покровського міського голови Олександр Добровольський, 52 відсотки надходжень бюджету – це надходження від підприємств компанії. Це – гарантії того, що громада живе, працює та будує плани на подальший розвиток. 

«Засоби захисту нам вкрай необхідні. Ними ми зможемо забезпечити працівників житлово-комунальної сфери. Незважаючи на воєнні дії, у нашій громаді працюють усі комунальні підприємства, які підтримують чистоту та порядок, задіяні на роботах з усунення наслідків обстрілів», – зазначив  Олександр Добровольський. 

Слова подяки за надану допомогу генеральному директору ТОВ «Метінвест Холдинг» Юрію Риженкову висловила й заступниця покровського міського голови Маргарита Ідрісова. 

«Покровська міська рада тісно співпрацює з підприємствами компанії Метінвест. Вони – наш давній партнер, який надає нам допомогу в медичній галузі, в облаштуванні укриттів, надає гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів та засобів гігієни тисячам жителів громади», – зауважила Маргарита Ідрісова.

Своєю чергою Юрій Риженков додав, що Метінвест активно підтримує усіх українців. Своїм співробітникам, які втратили робочі місця, допомагають працевлаштуватися на нових підприємствах. Також компанія активно допомагає захисникам України й надалі продовжуватиме це робити – до повної перемоги над ворогом.