На території Донецької області навчання буде здійснюватися тільки за дистанційною формою. Про це під час брифінгу напередодні навчального року розповіла директорка департаменту освіти і науки Донецької ОДА Тетяна Сідашева.

«На жаль, на території Донецької області за рішеннями голів і за погодженням голови облдержадміністрації – начальника обласної військової адміністрації Павла Кириленка фактично навчання буде здійснюватися тільки за дистанційною формою. Тому що безпека наших здобувачів освіти – на першому місці», – зазначила Тетяна Сідашева.

За її словами, в закладах загальної середньої освіти Донеччини навчатимуться понад 90 тисяч учнів. З них більше 35 тисяч евакуювалися до інших регіонів країни, 26 тисяч перебувають за кордоном. До першого класу, за попередньою інформацією, подано 5 тисяч 128 заяв, до 10 класу – 6 тисяч 528.

Освітні заклади Донеччини мають отримати понад 100 тисяч підручників.

Тетяна Сідашева також зазначила, що в новому навчальному році продовжать викладати уроки безпеки, які зараз є вкрай важливими для дітей усіх вікових категорій.

«Зараз готуємо цикл уроків для кожної вікової категорії. Це і поводження з вибухонебезпечними предметами, і домедична підготовка, і різні напрямки, де дитина має бути обізнана, як себе поводити в тій чи іншій ситуації», – розповіла Тетяна Сідашева.

Окремо викладатиметься урок з кібербезпеки. Крім того, коли в закладах освіти відбудують укриття, там планують облаштувати класи безпеки, де можна буде ознайомитися з макетами вибухонебезпечних предметів.

Детальніше – в сюжеті ТК «Орбіта».