У селі Малинівка Гродівської громади активно готуються до приходу холодів. Про це місцеві жителі розповіли кореспонденту ТК «Орбіта».

На Донеччині залишилось єдине фермерське господарство, де вирощують велику рогату худобу. Воно знаходиться саме в Малинівці. За словами працівників агрофірми, на підприємстві завжди багато роботи, адже догляд за тваринами займає багато сил та часу. Але як результат – вся худоба чиста та нагодована. 

Фермерське господарство постраждало внаслідок бойових дій. В один з корівників  прилетів ворожий снаряд, і вся худоба в ньому загинула.

«Унаслідок прильоту був повністю зруйнований один з сараїв, але все було відновлене», – розповідає староста Малинівського старостинського округу Ліліана Рябенко.

Готуються до зими і на місцевому винограднику. Мешканець Малинівки Віталій Гіда розповідає, що цього року врожай непоганий, а щоб і на наступний рік був не гірше, зараз треба попрацювати. 

«Зараз підготовка до зими. Щоб відправити виноград на зимівлю та щоб укоренилася лоза, треба вирізати зайве. Також поступово дозрівають пізні сорти, ми їх вирізаємо та відправляємо на ринок», – розповідає Віталій Гіда. 

Детальніше про життя в селі Малинівка – в сюжеті ТК «Орбіта».