Пропуск осіб, транспортних засобів та товарів (вантажів) в контрольних пунктах в’їзду/виїзду в Донецькій області через лінію розмежування здійснюється через КПВВ «Мар’їнка» та «Новотроїцьке», повідомляє пресслужба ДонОДА.

Пропуск осіб та транспортних засобів через лінію розмежування у визначених КПВВ продовжує здійснюватися за осіннім режимом функціонування, щоденно, у період з  7.00 до 18.30 (в напрямку тимчасово окупованої території -  до 18.00). 

З метою уникнення звинувачень української сторони в порушенні домовленостей Тристоронньої контактної групи, пропуск осіб та транспортних засобів, що слідують з контрольованої території до тимчасово окупованої території в КПВВ Новотроїцьке та відсутні у списках, що надаються представникам України в рамках роботи тристоронньої Контактної групи з питань мирного врегулювання ситуації на Сході України, не здійснюється.

Особи, які прибувають з тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях, підлягають самоізоляції, крім таких осіб, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті із хворою на COVID-19 особою:

- осіб, які не досягли 12 років;

- працівників представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні;

- осіб, які мають намір вступити до закладів освіти, розташованих на території, де органи державної здійснюють свої повноваження в повному обсязі;

- здобувачів освіти, які навчаються в закладах освіти, розташованих на території, де органи державної здійснюють свої повноваження в повному обсязі;

- одного з батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників, інших законних представників чи інших осіб, уповноважених одним із батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або інших законних представників, які супроводжують студентів та абітурієнтів до закладів освіти, розташованих на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі.

Особа, яка підлягає самоізоляції у зв’язку з перетинанням КПВВ, зобов’язана встановити та активувати мобільний додаток системи «Дія. Вдома». У разі неможливості встановлення такого мобільного додатку особа підлягає обсервації.

Особи, що слідують через КПВВ, підлягають проходженню обов’язкового температурного скринінгу. Допуск осіб до КПВВ здійснюється виключно за наявності вдягнутих засобів індивідуального захисту (респіраторів або захисних масок без випускного клапану).

Особи, що перебувають в КПВВ, зобов’язані дотримуватись соціальної дистанції не менше 1,5 метрів.