Влада Покровська забезпечує одиноких мешканців громади водою та продуктами харчування

Враховуючи умови життя у воєнний час, а саме перебої з постачанням питної води та харчових продуктів, Покровська міська рада продовжує допомагати мешканцям громади, які опинились у складних життєвих обставинах.

Таку допомогу сьогодні отримали підопічні територіального центру Управління соціального захисту населення. Самотні люди, які потребують уваги та піклування. Як зазначила заступниця начальника УСЗН Тетяна Бєлкіна, таких на обліку наразі знаходиться понад 500 осіб.

«Ми сформували списки та визначили людей, які залишились сам на сам зі своїми проблемами. Зазвичай, це пенсіонери та люди, які мають проблеми зі здоров`ям. Сьогодні розвозимо воду – на людину по 20 літрів та хліб. Будемо надавати допомогу до тих пір, поки у цьому буде потреба», - зазначила Тетяна Бєлкіна.

За словами Олега Климова, одного з підопічних терцентру, така допомога у теперішній час дуже суттєва: «Вдячний соціальним працівникам, що не лишають нас без уваги. Сьогодні люди повинні об`єднуватись, допомагати один одному та нашій армії».

Нагадаємо, у Покровську на мікрорайоні «Южний» цілодобово працює пункт прийому гуманітарної допомоги. За 4 дні він став справжнім центром допомоги, куди небайдужі мешканці міста приносять речі, харчові продукти та засоби особистої гігієни.

Дякуємо всім, хто у цей непростий час приходить на допомогу!

pokrovsk-rada.gov.ua