Шановні працівники сільського господарства Покровського району!
Щиро вітаю вас з професійним святом!

Це день, коли ми вшановуємо людей, які взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну, тих, для кого важка селянська праця була і залишається сенсом життя, хто попри всі негаразди чесно і сумлінно робить свою справу.

Ми знаємо, що поки військові боронять нашу землю від ворога, сільськогосподарські підприємства на полях Покровського району тримають свою оборону, продовжуючи боротьбу на аграрному фронті. Бо роблять усе можливе, аби українці були з хлібом.

Жнива в цьому році були складні, оскільки деякі поля опинилися в зоні бойових дій, а деякі потрапили під обстріли. Під час збору врожаю комбайнери і працівники ланів піддавалися небезпеці через касетні боєприпаси, непомітні в колосистому полі. Але, незважаючи на труднощі та виклики сьогодення, наші аграрії виконали свою благородну місію – виростили та зібрали врожай.

Аграріями району намолочено понад 185 тисяч тонн зерна із середньою врожайністю озимих: пшениці – 30 ц/га, ячменю – 29 ц/га, жита – 25 ц/га; ярих: пшениці – 37 ц/га, ячменю – 28 ц/га.

Збір соняшника на території району пройшов із ускладненнями через погодні умови. На сьогоднішній день скошено соняшника 20 тисяч гектарів, намолочено 36 тисяч тонн з середньою врожайністю 17,9 ц/га.

Дякую всім за самовіддану працю та віру в спільний успіх, віру в нашу Перемогу! Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя. Щиро вдячний вам за любов до землі, терпіння і витримку. Бажаю міцного здоров’я, щастя, добра та наснаги. Хай Ваша праця заколоситься щедрою нивою успіху!

Голова Покровської райдержадміністрації,
начальник районної військової адміністрації
Володимир ЗАМОТАЄВ