Сьогодні, 10 липня, під головуванням начальника Покровської МВА Сергія Добряка відбулась апаратна нарада з заступниками очільника громади, під час якої була розглянута робота структурних підрозділів за всіма напрямками життєдіяльності громади. Про це повідомили у пресслужбі військової адміністрації.

Основну увагу приділили вирішенню «водного питання» та підготовці до опалювального сезону. Як зауважив Сергій Добряк, у громаді має бути продовжена робота з буріння та облаштування свердловин, які стануть альтернативним джерелом у випадку повної відсутності водопостачання.

За словами Олексія Стебеля, активно готуються до осінньо-зимового періоду всі комунальні підприємства міста. Фахівці КП «Покровськтепломережа» ремонтують накопичувальні резервуари, проводять гідравлічні випробування магістральних трубопроводів теплових мереж, виконують ремонтні роботи по заміні підживлюючих насосів та запірної арматури.

КП «Покровськводоканал» продовжує роботи із заміни внутрішніх мереж, чистки колодязів та усунення аварійних ситуацій.

За благоустроєм громади слідкує КП «БКП», працівники якого сьогодні залучені й до розвезення деревини пільговим категоріям населення з пічним опаленням.

Наталія Іваньо, яка опікується соціальною сферою, подякувала комунальникам за цю роботу і зауважила, що дрова вже отримали близько 300 домогосподарств по всій території Покровської громади.

Медична та освітня сфери працюють в штатному режимі. Відділ культури та ОКС реалізує грантові проєкти, в рамках яких проводиться низка заходів.

«Передбачено створення зображень для подальшого виготовлення сувенірної продукції, екосумок, листівок та банерів, які надалі будуть розміщені на будівлі кінотеатру «Мир», - розповіла Маргарита Ідрісова.

Крім того, в громаді продовжується реалізація проєкту «Співдія», в рамках якого днями до громади надійшли набори солодощів, які планують передати дітям пільгових категорій.

Триває видача гуманітарної допомоги. Як зауважила Наталія Іваньо, сьогодні в комітеті самоорганізації населення продуктові набори отримують особи з інвалідністю, в Родинському та Гришинському старостинських округах організована видача харчових продуктів від GEM. З наступного тижня жителі громади матимуть змогу отримати набори особистої гігієни.

«Гуманітарна допомога продовжує надходити. Ми охоплюємо всі верстви населення. Не забуваємо про наші гуманітарні хаби «Єднання» та працівників об'єктів критичної інфраструктури міста, які теж отримують гуманітарні набори. Списки складає УСЗН разом із ККСН», – зауважила Наталія Іваньо.

У Покровській громаді триває евакуація населення. За словами Миколи Шабельника, за останні 10 днів було евакуйовано 50 осіб. Робота в цьому напрямку триває.