З 16 по 29 серпня  2020 року в Україні триватиме велопробіг ветеранів війни «Вшануємо пам’ять захисників України». Велопробіг присвячений Дню пам’яті захисників України (29 серпня), які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, повідомляє Міністерство у справах ветеранів України.

Мета велопробігу – підтримка ветеранів війни, популяризація спортивної реабілітації та  здорового способу життя серед ветеранської спільноти.

Ветерани планують  подолати близько 1 800 км Україною проїхавши за маршрутом Ужгород – Маріуполь відвідавши такі міста:  м. Стрий, м. Рогатин, м. Тернопіль, м. Хмельницький, м. Вінниця, м. Житомир, м. Київ,  м. Лубни,  м. Полтава, м. Дніпро,  м. Запоріжжя та м. Бердянськ.

Учасники 16-денного велопробігу побувають у  12-ти областях України від Заходу на Схід та фінішують уі Донецькій області.

На шляху від Ужгорода до Маріуполя заплановані зустрічі з родинами загиблих, покладання  квіти до пам’ятників та Алей слави, спілкування з  представниками органів місцевої влади.

Велопробіг організовано Міністерством у справах ветеранів для підтримки ветеранів війни та популяризації позитивного образу ветеранів в суспільстві.