Наступного тижня спостерігатиметься активне зональне перенесення повітряних мас та переважання поля зниженого тиску. Завдяки інтенсивному надходженню теплого і вологого повітря середземноморського та атлантичного походження, температурне тло в нашій країні очікується аномально високим. У південних та західних областях не виключені добові рекорди максимальної температури, особливо у другій половині тижня. Крім того, практично щодня атмосферні фронти і циклональна діяльність забезпечуватимуть нас опадами у вигляді снігу, мокрого снігу та дощу. На початку тижня також помітно посилиться вітер західної чверті з поривами місцями до 20-22 м/с.

Докладніший прогноз по дням тижня 5-11 лютого підготував Ігор Кібальчич, кандидат географічних наук, метеоролог.

У понеділок, 5 лютого, у більшості областей України пройдуть дощі із мокрим снігом. Вітер західної чверті, 7-12 м/с, вранці та вдень місцями пориви, 15-20 м/с. Температура повітря вночі становитиме 0...+5°С, вдень +3...+8°С; у південних областях та у Криму вночі +2…+7°С, вдень +7…+12°С.

У вівторок, 6 лютого, очікується невеликий сніг, мокрий сніг, у західних та південних областях помірні опади переважно у вигляді дощу. У північних та східних регіонах на дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 7-12 м/с, місцями пориви, 15-20 м/с. Температура повітря вночі -2...+3°С, вдень 0...+5°С. У західних та південних областях вночі +2…+7°С, вдень +6…+11°С, на Одещині +11…+16°С.

У середу, 7 лютого, вночі у центральних, північних та східних областях, вдень у північних та західних регіонах пройдуть опади у вигляді дощу та мокрого снігу. На решті території країни без істотних опадів. Вітер південно-західний, 7-12 м/с, вранці та вдень місцями пориви, 15-20 м/с. Температура повітря вночі +2...+7°С, на півночі Лівобережжя -4...+1°С; вдень +6…+11°С, у південній половині +11…+16°С.

У четвер, 8 лютого, у більшості областей, окрім південної частини, очікується сніг, мокрий сніг, місцями з дощем. На дорогах північної половини подекуди ожеледиця. Вітер західної чверті, 7-12 м/с. Температура повітря протягом доби 0…+5°С, у південних та східних областях +2…+7°С.

У п'ятницю, 9 лютого, вночі у західних та південних областях, вдень на більшій частині країни очікується сніг, мокрий сніг, місцями з дощем. Удень місцями туман. Вітер південно-східний із переходом на південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -3...+2°С, вдень у північних та східних областях -1...+4°С, на решті України +3...+8°С, у південній частині та на Прикарпатті +10...+15°С.

У суботу, 10 лютого, у північних та східних областях невеликий сніг, дощ, місцями ожеледь. На решті України без істотних опадів. Вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі +2...+7°С, на півночі Лівобережжя -3...+2°С; вдень +5…+10°С, у західних, центральних та південних регіонах +12…+17°С.

У неділю, 11 лютого, в Україні переважно без опадів. Вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі +3…+8°С, вдень +9…+14°С, на Прикарпатті, Одещині та у Криму місцями +15…+20°С.