З моменту вчорашнього обстрілу центра міста Покровськ через КНП «Покровська клінічна ЛІЛ» пройшло 67 осіб з пораненнями різного ступеню тяжкості, інформує Покровська МВА.

«Серед поранених є і дорослі, і діти. Були ті, хто звертався самостійно, а також ті, кого привозили співробітники ДСНС та медики. Всіх ми прийняли та надавали допомогу», - розповіла медичний директор КНП «Покровська клінічна ЛІЛ» Вікторія Переяслова.

Вчора до лікарні було госпіталізовано 24 людини, інші постраждалі отримали медичну допомогу та пішли додому. Сьогодні вранці ці мешканці повернулися для отримання амбулаторного лікування.

«Шістьох людей, які мали критичний стан, ми вчора відправили до лікарні міста Дніпра. На сьогодні ще 3 людини з важкопоранених ми будемо відправляти до лікарень міста Дніпра на подальше лікування. У мешканців мінно-вибухові травми, контузії, поранення кінцівок, грудної та черевної порожнини, а також травми голови. Це дуже важкі поранення, але ми справляємося та надаємо медичну допомогу. Персонал на роботу прийшов весь. Ті, хто був на чергуванні, а також ті, хто був вдома, - всі, хто міг - вийшли, щоб надавати медичну допомогу потерпілим», - розповіла Вікторія Переяслова.

Дякуємо усім медикам, хірургам Покровської міської лікарні, які долучились до надання допомоги постраждалим.