Відділення Укрпошти працюватимуть у святкові дні та під час посиленого карантину 8-24 січня за звичайним графіком. Про це повідомила пресслужба Укрпошти.

Згідно з повідомленням, відділення Укрпошти у святкові дні та під час посиленого карантину 8-24 січня працюватимуть за звичайним графіком, за виключенням католицького Різдва 25 грудня, Нового року 1 січня та православного Різдва 7 січня.

Зокрема, 25 грудня, 1 та 7 січня послуги надаватимуть чергові відділення Укрпошти.

"На час посиленого карантину з 8 по 24 січня 2021 року всі відділення продовжать працювати стандартно без змін у роботі, оскільки Кабінет міністрів дозволив роботу операторів поштового зв'язку.

Крім того, на час "високого" сезону в період новорічних і різдвяних свят 250 найбільш завантажених відділень Укрпошти по всій Україні працюватимуть без вихідних, інші відділення - за раніше встановленим графіком.

У пресслужбі нагадали, що під час дії "Щасливих годин для платежів" при оплаті до 13.00 комунальних та інших платежів клієнти сплачуватимуть удвічі меншу комісію. Отримати та відправити посилку у відділеннях Укрпошти буде зручніше без черг після 13:00.

Оплатити послуги Укрпошти також можна буде онлайн чи безготівково платіжними картками у найбільших завантажених автоматизованих поштових відділеннях України в обласних центрах та населених пунктах, де мешкає понад 2 тис. жителів. В таких поштових офісах встановлено 5 тис. POS-терміналів.

espreso.tv