«Уряд робить все можливе, щоб цієї зими українці були з теплом. Прем’єр-міністр України поставив чіткі завдання для сталого проходження осінньо-зимового періоду у 2022-2023 роках. З цією метою лісгоспи здійснюють заготівлю паливних дров для населення. Щоб спростити та зробити зручною для українців купівлю дров, ми створили державний інтернет-магазин «ДроваЄ», - розповів Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець.

Щоб купити дрова потрібно:

  • Зайти на ресурс та авторизуватися через електронний цифровий підпис або банк, яким користуєтеся.
  • Вказати адресу доставки дров (система автоматично підтягне найближчі до вас лісгоспи та продукцію, яку можна замовити, кожен постачальник буде пропонувати асортимент, який є в наявності).
  • Визначитися із видом та обсягом деревини, за необхідності обрати опцію доставки.
  • Оплатити замовлення або чекати на дзвінок оператора для вирішення можливих питань з логістикою.

Звертаємо увагу, що на одну фізичну особу встановлено ліміт на покупку в 15 кубометрів дров на опалювальний сезон. Тому для уникнення зловживань і оптових закупівель в магазині діє система авторизації користувачів.

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець наголосив, що для забезпечення населення дровами під «сокиру» українські ліси ніхто не пускає. Додаткова заготівля дров паливних у 2022 році здійснюється за рахунок невикористаного ліміту заготівлі деревини за минулі роки.