Уряд спростив умови відкриття дитячих садків в Україні. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу Мінекономіки.

"Спрощення процедури отримання ліцензії, реєстрація статуту місцевим органом влади, дозвіл відкривати дитячі садки фізичним-особам підприємцям. Всі ці та інші нові можливості для підприємництва в сфері дошкільної освіти відкриває відповідна постанова уряду, прийнята на засіданні 3 березня", - йдеться у повідомленні.

Відтепер дошкільні заклади, як вказано, зможуть залучати компанії для забезпечення харчування і медичного обслуговування, а також наймати на роботу не лише педагогічних працівників. "Для започаткування діяльності у сфері дошкільної освіти не обов'язково мати власні харчоблоки, пральні тощо. У такому випадку відповідні послуги мають забезпечувати юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які мають право надавати такі послуги. Це сприятиме відкриттю невеличких закладів дошкільної освіти у пристосованих приміщеннях", - відзначили у міністерстві.

Також згідно зі змінами, дитячі садочки матимуть можливість залучати до роботи не лише педагогічних працівників, а й інших фахівців, послуг яких потребуватиме заклад під час освітнього процесу. Це допоможе у виконанні варіативної складової навчання, яку заклад визначає з урахуванням особливостей регіону, індивідуальних запитів дітей або побажань батьків, упевнені в Мінекономіки.

Постанова про зміни до ліцензійних умов провадження освітньої діяльності набере чинності через два місяці з дня її опублікування.