На сьогоднішньому засіданні Уряду схвалено проєкт постанови щодо продовження на території України карантину та режиму надзвичайної ситуації з метою запобігання поширенню СOVID-19 до 31 серпня 2022 року. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль

Окрім цього, були прийняті наступні рішення

У зв’язку з дефіцитом нафтопродуктів на внутрішньому ринку прийнято проєкт постанови щодо здійснення їх публічних закупівель в умовах воєнного стану. Проєктом передбачається, що АТ «Укрзалізниця», виступаючи в ролі замовника, здійснює закупівлю нафтопродуктів за зовнішньоекономічними договорами. Закуплені нафтопродукти будуть спрямовані на першочергові потреби держави та на збільшення державного резерву.

Створено комісію з проведення аудиту збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії росії. Затверджено її посадовий склад, а також положення про її роботу. Співголовами комісії призначено Віце-прем’єр-міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, Міністра з розвитку громад та територій та Міністра інфраструктури. Основними завданнями комісії є розробка методологій аудиту збитків та шкоди, а також підготовка та узгодження нормативно-правових актів для їх комплексної оцінки.

Уряд затвердив зміни до Порядку функціонування електронної системи охорони здоров’я. Робота з внесенням даних до ЕСОЗ буде спрощена, а дані електронної системи будуть захищені від несанкціонованого доступу. Медичні працівники будуть звільнені від обов’язку вести первинну облікову документацію на папері у разі внесення медичних записів до ЕСОЗ, що суттєво спростить їхню роботу.