Міністерство цифрової трансформації працює над впровадженням в Україні єдиного номеру екстреної допомоги 112. Про це повідомляє ТСН з посиланням на сторінку радниці міністра Яніки Мерило у Facebook.

Система 112 – це система надання екстреної допомоги населенню за єдиними телефонним номером. Така система успішно працює в Європейському Союзі, а також у деяких частинах Росії. У США єдиним номером екстреної допомоги вважається 911. Цей номер має найвищий пріоритет у мережі, дзвінки на нього є безкоштовними, а зателефонувати можна навіть із заблокованого телефону.


«Як це працює? Людина набирає номер 112 і сповіщає про те, що відбувається. Оператор 112 вносить інформацію до системи і відповідно до проблеми висилає екіпаж поліції, швидкої допомоги або пожежну службу або відразу кілька служб. Бригади повинні виїхати протягом хвилини «із знімання трубки». Після прийняття виклику програма 112 за секунди збирає карту пригоди – де людина, яка потребує допомоги, яка служба повинна реагувати, де найближча бригада. І реагує найближча бригада судячи з категорії виклику. Наприклад, якщо надходить виклик категорії «життя в небезпеці» (D = delta) і ближче бригада швидкої, яка вже їде на некритичний виклик (alfa або beta), то її перенаправляють на виклик критичної категорії», - розповіла на своїй сторінці Яніка Мерило.

За її словами, у цьому питанні Україну консультують спеціалісти із Естонії, де така система успішно діє. Радниця також зазначила, що наразі готується запровадження пілотних проектів у Києві, Київській та Дніпропетровській областях.

В Україні цю систему планували запровадити ще до Євро-2012, однак зробити цього не вдалося. У травні 2012 року тодішній уряд заявив, що відкладає реформу на «невизначений час».