За попередніми розрахунками, 13 грудня планується відновити фіксований інтернет для домогосподарств, а також розпочати запуск мобільного зв’язку та інтернету оператора «Київстар». Про це повідомили в Службі безпеки України.

«Кіберфахівці Служби безпеки України та спеціалісти «Київстару» у взаємодії з іншими державними органами продовжують роботи з відновлення мережі після вчорашньої хакерської атаки. За попередніми розрахунками, 13 грудня планується відновити фіксований інтернет для домогосподарств, а також розпочати запуск мобільного зв’язку та інтернету», йдеться в повідомленні.

Зазначається, що цифровій інфраструктурі «Київстару» було завдано критичних уражень, тому відновлення всіх послуг із дотриманням необхідних протоколів безпеки вимагає часу.

«Відповідальність за атаку вже взяло на себе одне з російських псевдохакерських угруповань. Воно є хакерським підрозділом головного управління генштабу збройних сил рф (більш відомого як гру), яке таким чином публічно легалізує результати своєї злочинної діяльності. СБУ продовжує документувати кібератаку рф по цивільній інфраструктурі України як черговий воєнний злочин рашистів», повідомляють у СБУ.

Зазначимо, що в Покровську деякі користувачі домашнього інтернету від «Київстар» уже повідомляють про відновлення його роботи. На нашому Telegram-каналі проходить опитування: переходьте за посиланням та повідомляйте, працює у вас інтернет «Київстар» чи ні.


Раніше Pokrovsk.news повідомляв, що вранці 12 грудня через хакерську атаку стався масштабний збій в роботі мобільного оператора «Київстар»: для частини абонентів стали недоступними послуги інтернету та мобільного зв’язку.