19 вересня для мешканців Покровської громади надійшла чергова партія гуманітарної допомоги. Від Української Православної Церкви та благодійного фонду Вадима Новинського були передані продуктові набори для парафіян Свято-Михайлівського храму та автівка швидкої допомоги для Покровської міської лікарні.

Благочинний Покровського округу протоієрей Олександр Кондратюк провів чин освячення автівки, після чого її було передано медикам Покровської міської лікарні, що у селищі Динасового заводу.

«Дякуємо Фонду Вадима Новинського за допомогу. Цей спільний з Українською Православною Церквою проєкт реалізується в багатьох містах країни. Зараз дійсно є гостра потреба в автівках швидкої допомоги, тож сподіваємось, що на цій машині медики врятують не одне життя. Як цивільному населенню, так і військовим», - сказала заступниця Покровського міського голови Маргарита Ідрісова.

Своєю чергою секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо зауважила, що отримана автівка також стане у нагоді для надання медичної допомоги мешканцям старостинських округів Покровської громади.

«Сьогодні Донеччина знаходиться у зоні активних бойових дій, тож така допомога вкрай необхідна та своєчасна. Якщо буде загострення на фронті, та станеться так, що Родинський старостинський округ опиниться «відрізаним» від адміністративного центру, ця автівка швидкої допомоги буде задіяна у перевезенні хворих та поранених з цієї частини Покровської громади до лікарні», - зазначила Наталія Іваньо.

Джерело Покровська міська рада