Уночі одночасно шістьма ракетами «С-300» окупанти вдарили по Покровькому району Донеччини. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

«Під обстріл потрапили Покровськ, Новогродівка та Мирноград. Внаслідок обстрілів постраждало 10 осіб, серед них 4 дитини. Ще п’ятьох людей шукають під завалами. Парамедики поліції врятували немовля», – зазначив Ігор Клименко.

Покровськ

Серед постраждалих – родина з двома дітьми: 16-річним хлопцем та 6-місячним немовлям. Також поранення отримав ще 13-річний хлопчик. Попередньо пошкоджено багатоквартирний та 9 приватних будинків, відділ поліції, автомобілі, гаражі.

Один зі снарядів вибухнув на подвір’ї будинку, де мешкала родина з двома дітьми. Внаслідок обстрілу було зруйновано дах та стіни оселі, сім’я опинилася під завалами.

«Парамедик поліції допоміг вибратися з-під руїн чоловіку, в якого на руках було закривавлене немовля. Оглянувши хлопчика, поліцейський закутав його та швидко доставив до лікарні. Загрози життю піврічного Ілая немає», – зазначив очільник МВС.


Новогродівка

У Новогродівці окупанти влучили в багатоповерховий будинок, поранено 13-річну дитину. Наразі на місці ракетного удару продовжують працювати  поліцейські та працівники ДСНС. Під завалами імовірно можуть знаходитися ще 5 людей, серед них дитина.

Мирноград

По Мирнограду росіяни вдарили 2 ракетами із ЗРК «С-300». Руйнувань зазнав відділ поліції.

«На місцях влучань всю ніч працюють ДСНС та поліція. Пошуково-рятувальна операція триває, поліцейські документують наслідки російських ударів», – повідомив Ігор Клименко.

Нагадаємо, два дні тому окупанти вдарили по Покровську ракетою .