У найближчі дві доби на території України утримається тепла погода, часом з невеликими опадами у вигляді дощу та мокрого снігу. Такий прогноз зробив Ігор Кібальчич, кандидат географічних наук, метеоролог.

Під впливом виступу антициклону зі сходу, у суботу на більшій частині території України очікується спокійна тепла погода без істотних опадів та небезпечних явищ. У неділю просування холодного фронту з північного заходу стане причиною невеликих опадів переважно у вигляді дощу в більшості областей. Температурний фон істотно не зміниться і залишиться вищим за кліматичну норму.

Субота, 17 лютого

У західних областях вночі опадів не очікуються, вдень місцями пройде невеликий дощ. У Карпатському регіоні місцями туман. Вітер південний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі становитиме -3...+2°С, вдень +7...+12°С.

У північних областях мінлива хмарність, без опадів. На дорогах подекуди ожеледиця. Вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -4...+1°С, вдень +2...+7°С.

У центральних областях мінлива хмарність, без опадів. На дорогах подекуди ожеледиця. Вітер південно-східний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі -4...+1°С, вдень +3...+8°С.

У південних областях та у Криму мінлива хмарність, без опадів. Вітер східний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі -2...+3°С, вдень +4...+9°С.

У східних областях мінлива хмарність, без опадів. На дорогах подекуди ожеледиця. Вітер південно-східний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі -2...-7°С, вдень -1...+4°С.

Неділя, 18 лютого

У західних областях вночі та вранці пройде невеликий дощ із мокрим снігом, вдень без істотних опадів. На дорогах вночі місцями ожеледиця. Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -1...+4°С, вдень +2...+7°С.

У північних областях вночі очікується дощ із мокрим снігом, вдень місцями пройде невеликий дощ. Вітер вночі південно-західний, вдень північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...+4°С, вдень +1...+6°С.

У центральних областях місцями очікується невеликий дощ, часом із мокрим снігом. Вітер південно-західний із переходом ввечері на північно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі -2...+3°С, вдень +2...+7°С.

У південній частині та у Криму вночі без істотних опадів, вдень невеликий дощ. Подекуди туман. Вітер вночі південно-західний, вдень та ввечері північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -2...+3°С, вдень +5...+10°С.

У східних областях вночі без опадів, вдень невеликий мокрий сніг, місцями з дощем. На дорогах подекуди ожеледиця. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...-6°С, вдень +2...+7°С.