У Новогродівці фахівці громадської організації «Аваліст» вчать дітей опановувати страх у стресових ситуаціях. Деталі розповіла психологиня ГО «Аваліст» Олена Піскунова.

«Це подається в анімаційній формі. Дітям цікаво, вони дуже активно працюють. Також ми застосовували техніку «австралійський дощ» – це такі руханки, які дуже чудово працюють саме з дітками молодшого віку. Це їм подобається, йде і релаксація, і активізація фізичного стану дітей», – пояснює психологиня.

Вправи виконують різні: деякі – пасивні, де діти спілкуються, обговорюють ситуації та діляться враженнями, інші – більш активні та рухливі. Заступниця Новогродівського міського голови Ольга Сидорова каже, що нині навчання відбувається дистанційно, тож такий формат заходу для дітей приємна нагода, аби зустрітися у дружньому колі.

«Психологічне здоров'я – це дуже важливо. Ці техніки допомагають опановувати тривогу, страх, і в цей складний час вони дійсно допомагають триматися і відчувати себе більш спокійно», – зазначила Ольга Сидорова.

Новогродівка знаходиться у безпосередній близькості до лінії фронту, тут часто чутно вибухи. Така атмосфера може тиснути й на психіку дорослих, не кажучи вже про дітей, а такі зустрічі дають можливість відволіктися – зазначають організатори.

Фахівці провели два заходи окремо: для діток молодшого віку та підлітків. Вони планують продовжувати такі заняття, оскільки використані методи є простими та результативними, і їх можна легко втілювати в повсякденне життя.

Детальніше про психологічні тренінги для дітей від ГО «Аваліст» – в сюжеті ТК «Орбіта».

Раніше Pokrovsk.news повідомляв, що «Аваліст» проводив психологічні тренінги для педагогів Удачного