На період карантину залізничники підвозитимуть працівників Національної поліції до робочих місць службовими поїздами. Таке рішення Укрзалізниці погоджено з Міністерством інфраструктури України, повідомляє Урядовий портал.

Наразі погоджено та курсує цілий перелік службових поїздів для підвозу залізничників до своїх робочих місць. Такі маршрути організовані на всіх залізницях, крім Львівської та Південної, де підвіз працівників здійснюється автотранспортом.

Укрзалізниця розширює соціальні програми з безкоштовного перевезення службовими поїздами. З 31 березня почалось перевезення медиків, зараз – правоохоронців.

Підставою для проїзду працівників поліції є службове посвідчення. Також обов'язковою необхідно мати засоби індивідуального захисту, зокрема маску або респіратор та рукавички. Усі витрати з організації перевезень Укрзалізниця бере на себе. Проїзд для працівників Нацполіції безкоштовний.

Більш докладна інформація про маршрути та розклад руху службових поїздів надаватимуть органи місцевої влади для доведення до відома медиків та працівників поліції. Для уточнення графіку руху поїздів можна звертатися за номером гарячої лінії Укрзалізниці – 0800503111.