За 6 лютого ворог наніс 27 ударів по 12 населених пунктах Донеччини. Поранено цивільних мешканців.

Під прицілом рашистів опинились міста Авдіївка, Бахмут, Курахове, Торецьк, Мирноград, Гірник, смт Північне, села Привілля, Іванівське, Парасковіївка, Розлив, Плещіївка.

Окупанти вдарили з авіації, РСЗВ «Град», артилерії. Знищено та пошкоджено 24 цивільних об’єкти – 13 житлових будинків, цеха заводу, споруди та склади підприємств, приміщення шахти, вагони, автомобіль, гараж.

З авіації ворог бив по місту Мирноград та селу Розлив, поцілив в об’єкти інфраструктури. В обох випадках інформація щодо жертв не надходила.

Шістнадцять обстрілів пережила Авдіївка. Окупанти гатили по місту з «Градів» та артилерії. Руйнувань зазнали цеха заводу, приміщення підприємства, господарчі споруди та приватна оселя. Є поранений місцевий житель.

«Градами» війська рф вдарили по Торецьку. Пошкоджено 3 багатоквартирних та 2 приватних будинки, травмовано цивільного мешканця.

Внаслідок артилерійських атак маємо поранених у Бахмуті, селах Привілля та Парасковіївка.

Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

За допомогою поліції евакуйовано ще 200 людей, з початку обов’язкової евакуації - понад 40 390 осіб, серед них 5551 – діти, 2133– люди з інвалідністю.

Поліція Донецької області