В українських школах в умовах карантинних обмежень дозволили оцінювати деякі предмети не за 12-бальною шкалою. Про це йдеться у роз'ясненні Міністерства освіти і науки України, передає УНН.

«Надання дозволу на здійснення тематичного/семестрового/річного оцінювання предметів «Фізична культура», «Трудове навчання», «Образотворче мистецтво», «Музичне мистецтво», «Основи здоров’я» та окремих предметів варіативної складової не за 12-бальною шкалою, а — «зараховано» / «не зараховано» у разі проведення понад 50% уроків у дистанційному форматі», - йдеться у повідомленні.

У МОН зауважили, що можливість запровадження власної шкали оцінювання результатів навчання учнів визначена Законом України «Про повну загальну середню освіту».

«Згідно із частиною четвертою статті 17 Закону за вибором закладу освіти оцінювання може здійснюватися за власною шкалою оцінювання результатів навчання учнів. У разі запровадження закладом освіти власної шкали оцінювання результатів навчання учнів ним мають бути визначені правила переведення до системи оцінювання, визначеної законодавством», - вказали у МОН.