Сьогодні на честь Дня Родинського старостинського округу в місті відбувся урочистий захід. Про це повідомляють у Покровській міській військовій адміністрації.

Жителів Родинського привітали заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель і начальниця Управління по роботі з територіями Олена Носач.

«Від імені Покровської МВА хочу привітати всіх місцевих жителів зі святом! Дякую за небайдужість та підтримку в злагодженому функціонуванні всіх сфер життєдіяльності старостинського округу в ці нелегкі для всієї країни часи. Ваша допомога – це неоціненний внесок у розвиток громади», – зазначив Олексій Стебель.

Городян з активною позицією, зокрема, квартальних, рятувальників, волонтерів відзначили грамотами, подяками та вітальними листами.

«Я впевнена, що кожен на своєму місці робить все задля того, щоб наша перемога настала якомога скоріше. Хочу побажати всім мирного українського неба над головою, сімейного затишку та ніколи не здаватись! Продовжуйте любити рідне місто, шанувати, берегти його традиції та докладати зусилля для його розвитку», – підкреслила Олена Носач.

За словами в.о. начальника відділу управління Родинським старостинським округом Ганни Мосейчук, родинці дуже згуртовані та працьовиті люди, які дбають про місце, в якому живуть.

«Сьогодні ми зібралися, щоб подякувати найактивнішим мешканцям нашої громади, без допомоги яких робота та життя старостинського округу не були б настільки злагодженими та цілеспрямованими. На жаль, в умовах війни ми не можемо масштабно святкувати цей день. Але після нашої перемоги ми обов’язково зберемося, відзначимо і перемогу, і день народження нашого міста», – зауважила Ганна Мосейчук.