В Україні в разі невиконання профілактичних заходів кількість інфікованих коронавірусом може становити від 200 тис. до 1 млн осіб. Про це під час брифінгу, який транслював "112 Україна", заявив заступник міністра охорони здоров'я України Віктор Ляшко.

За його словами, є різні розрахунки і прогнози щодо поширення коронавірусу на території України. Своєю чергою уряд враховує всі розрахунки і впроваджує певні превентивні заходи.

"Ми можемо говорити про велику кількість, ми можемо говорити і про 200 тис., і про мільйони людей, які можуть захворіти. Але це все буде залежати від того, як ми виконуватимемо профілактичні заходи", - сказав він.

Водночас заступник міністра охорони здоров'я зазначив, що в разі виконання профілактичних заходів кількість заражених в Україні буде набагато меншою, ніж зазначено в розрахунках.

Станом на 13:30 24 березня в Україні зафіксовано 97 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу Covid-19. З усіх 97 випадків 3 є летальними, 1 пацієнт одужав і вже виписаний з лікарні.