Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки урядів Польщі та Японії оголошує конкурс малих бізнес-грантів на підконтрольних уряду України районах Луганської та Донецької областей з метою створення робочих місць для переселенців та місцевого населення. Про це повідомляється на сайті Благодійного фонду «Творчий центр ТЦК», що забезпечує адміністративну та організаційну підтримку грантового конкурсу.

Максимальна сума гранту на реалізацію одного бізнес-проекту становить:

  • до 250000 гривень зможуть отримати особи, які планують створити протягом реалізації бізнес-плану не менше чотирьох робочих місць (підприємець та не менше трьох найманих робітників);
  • до 200000 грн. зможуть отримати ті, хто створюватиме не менше трьох робочих місць (підприємець та не менше двох найманих робітників);
  • до 150000 грн. зможуть отримати ті, хто створюватиме не менше двох робочих місць (підприємець та один найманий робітник);
  • до 100000 грн. буде виділено для підприємців, що створюватимуть одне робоче місце (власне сам підприємець).

Гранти надаються виключно повнолітнім, дієздатним та правоздатним громадянам України, які постійно проживають на підконтрольних уряду України районах Луганської та Донецької областей. Не можуть одночасно претендувати на отримання гранту особи, які перебувають між собою у родинних зв’язках (наприклад, учасником конкурсу є одночасно чоловік та дружина, або батько й донька/син). У такому разі грант може бути надано лише одному члену родини.

Для отримання інформації щодо умов конкурсу та процедури подачі заявок звертатися до Творчого центру ТЦК, а саме: на сайт ТЦК - www.ccc-tck.org.ua/active/; окремий сайт грантової програми http://my-ccc.org/kohkypc-2.html; на сторінку ТЦК в соціальній мережі Facebook www.facebook.com/ccc.creative.centre, або електронною поштою info@ccc.kiev.ua, або за телефоном 0 (800) 406 411.

Для участі в конкурсі бажаючі повинні заповнити заявку і з необхідними додатками подати її з 2 жовтня 2019 року через онлайн систему прийому заявок за посиланням www.grant.ccc-tck.org.ua. Більш детальна інформація про конкурс та його вимоги, рекомендації з підготовки бізнес-планів та інструкція з подачі онлайн заявки розміщені в Посібнику з підготовки та подання заявок на участь у ІІ конкурсі.

Кінцевий термін подання заявок: до 23:59 (за київським часом) 14 жовтня 2019 року. Неповні заявки та заявки, що надійшли пізніше встановленого терміну, будуть автоматично відхилені.