22 червня – дата, присвячена пам'яті мільйонів людей, які стали жертвами найбільш кривавого конфлікту в історії людства. Сьогодні, коли наша країна переживає агресію з боку росії, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки.

З нагоди особливої дати в Покровську відбувся меморіальний захід, повідомляє Покровська МВА.

Біля братської могили у сквері Соборний зібралися керівники Покровської районної та міської військових адміністрацій, районного управління поліції, ДСНС, люди з активною громадською позицією, серед яких є свідки тих страшних подій – діти війни.

«Наш священний обов'язок — навіки зберегти пам'ять про тих, хто став жертвою нацизму. Сьогодні ми знов боремося з терором, але вже з боку рф. Тож маємо зробити все можливе для перемоги України над ворогом сьогодні», — зазначив під час покладання квітів начальник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк.

Пам’ять всіх загиблих у роки Другої світової війни присутні вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіалу.

Війна — це не лише фізичне знищення, а й руйнівна сила, яка впливає на моральний стан людини. Вона залишає глибокі рани в душах людей, руйнуючи їхні життя та мрії. Цей день нагадує нам про необхідність цінувати мир і робити все можливе, щоб подібні трагедії не повторювалися.