22 червня у режимі відеоконференції відбулось позачергове засідання виконкому, на якому були розглянуті фінансові питання та внесення змін до порядку створення та використання матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків НС. Про це повідомляє прес-служба Покровської міської ради.

Перший проєкт рішень, який було винесено на розгляд членів виконкому, стосувався внесення змін та доповнень до місцевого бюджету громади.

«Передбачає збільшення видаткової частини на 1 мільйон 820 гривень: 43,9 тисячі гривень планується направити відділу освіти для виплати заробітної плати з нарахуваннями; 831,8 тисячі гривень для житлово-комунального відділу на забезпечення національного спротиву: придбання запчастин для автотранспорту, шиферу та інших будівельних матеріалів. 100 тисяч гривень буде виділено на ремонт м’якої покрівлі КНП «Покровська міська лікарня», 245, 2 тисяч гривень буде спрямовано відділу культури на протипожежні заходи, 600 тисяч гривень планується виділити на придбання паливно-мастильних матеріалів для районного управління поліції», - зазначила директорка Департаменту фінансово-економічної політики та управління активами Юлія Порецька.

Крім того, врахований перерозподіл в межах загального обсягу бюджетних призначень: за рахунок економії коштів на заробітну плату відділу культури у розмірі 61,2 тисячі гривень на забезпечення виплат по стипендіях, враховані зміни до бюджетних програм по УСЗН та КП «Покровськводоканал» для придбання електроплит та водовозів.

Відповідні зміни було внесено і до програми економічного і соціального розвитку Покровської громади.

На розгляд членів виконкому було винесено питання й щодо передачі 50 аптечок добровольчому формуванню міської ради. 100 засобів зупинки крові та 50 аптечок також буде надано комунальним підприємствам міста.

Усі проєкти рішень членами виконавчого комітету було підтримано одноголосно.