Головне управління Служби безпеки України у Донецькій та Луганській областях провело чергові контрдиверсійні навчання у районі проведення операції Об’єднаних сил. Цього разу - у місті Покровськ, повідомляє 2 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях на сторінці у Facebook.

За легендою, умовні диверсанти вчинили терористичний акт на залізничному вокзалі, підірвавши два вибухових пристрої. Одному вибуху правоохоронцям вдалося запобігти, завчасно виявивши місце закладення вибухівки.

Перехожих із прилеглої до залізничного вокзалу території оперативно евакуювали.

Тренування відбувалися в умовах, максимально наближених до реальних.

За оцінками координаційної групи Антитерористичного центру при Управлінні СБ України у Донецькій та Луганській областях, учасники тренувань успішно відпрацювали алгоритми міжвідомчої взаємодії щодо запобігання диверсійним і терористичним загрозам та навички пошуку і знешкодження вибухових пристроїв, евакуації населення, ліквідації наслідків диверсії.

У тренуваннях взяли участь представники регіональних підрозділів Служби безпеки України, Національної поліції, Державна прикордонна служба України та Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

Відео про хід операції можна переглянути за посиланням https://www.facebook.com/watch/?v=1230754024059681