День працівника соціальної сфери відзначається у першу неділю листопада. Сьогодні представники однієї із найгуманніших професій приймали вітання в Покровську.

У Покровській громаді спектр соціальних послуг досить широкий – від оформлення довідок, догляду вдома до комплексних медико-соціальних послуг, що передбачають проживання людини у спеціалізованій установі. Завдяки турботі соціальних працівників реальну підтримку отримують літні люди, інваліди, переселенці, діти та сім'ї, що опинилися в складних життєвих обставинах.

«Шановні працівники соціальної сфери, вітаю вас з професійним святом. Хотів би подякувати за те, що ви залишилися у своєму рідному місті, на своїх робочих місцях, не покинули своїх підопічних, не залишили свою самовіддану працю, – звернувся до присутніх очільник Покровської МВА Сергій Добряк. – Впевнений, що люди, яким ви надаєте послуги, ставляться до вас з великою вдячністю. Нехай тепло, яке ви віддаєте кожному своєму підопічному, вертається до вас сторицею. Зичу вам здоров’я, Божої ласки. Нехай оберігає вас Господь. Зі святом! Все буде Україна!»

У соціальній сфері працюють фахівці з великим, чуйним і щирим серцем – зазначила керуюча справами виконкому Алевтини Жук: «Коли почалася війна, перед вами постало дуже багато викликів. І ми з честю та на відмінно з ними впорались. Ми приймали переселенців і відчували той біль, з яким люди їхали до нашої громади. Ми носили воду та хліб, опікувалися нашими родинами, які опинилися в складних ситуаціях, ми оточували турботою наших стареньких мешканців. За це вам велика шана!»

За сумлінну працю та професіоналізм 20 соцпрацівників отримали почесні нагороди: подяки та грамоти Донецької обласної державної адміністрації, обласної військової адміністрації, міської військової адміністрації та Управління соціального захисту населення. 

«Працювати ці вісім місяців було дуже важко, але гадаю, що ми більше отримали вдячності за нашу роботу, за те, що ми витримали все, зайшли у кожен дім та допомогли. Ми перші в області, які виїхали, але нікого не залишили без фінансової допомоги. Жодна людина не залишилась без соціальних виплат. Я дуже вдячна вам за вашу роботу, за розуміння, за те, що робите для людей, адже кожна з вас – і психолог, і медик, і бухгалтер. Бажаю вам благополуччя, миру та добра», – з щирими словами привітань звернулась до колективу начальниця УСЗН Ірина Бонзюх. 

Гарний настрій та свої творчі номери дарували учасникам свята вокальні колективи громади та учасники клубу «Золотий вік без меж».

Джерело: Покровська МВА