У Покровську поліцейські перевіряють дотримання «карантину вихідного дня». Рейди проводяться спільно з представниками Дерспоживслужби та Муніципальної служби правопорядку. Про це повідомляє Покровській відділ поліції.

Під час заходів  рейдові групи перевіряли, чи виконуються  карантинні заходи торгово-розважальними центрами, перевізниками, кафе, салонами краси та іншими установами, яким відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  заборонено працювати в суботу та неділю.

Поліцейські проводили профілактичну роботу, під час якої інформували громадян про необхідність дотримання карантинних заходів. А підприємців, які відмовлялись дотримуватись законодавства, попри роз’яснювальну роботу, було притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил щодо карантину людей).

У зв’язку зі зростанням захворюваності на COVID-19 поліція закликає громадян відповідально поставитися до збереження свого здоров’я та здоров’я оточуючих.