До поліції Покровська надійшло повідомлення про пропозицію неправомірної вигоди поліцейським під час виконання ними службових обов’язків.

Встановлено, що 34-річний місцевий житель керував автомобілем Шевроле з явними ознаками технічної несправності. Під час складання адміністративного протоколу за ст. 121 (Порушення водієм правил керування транспортним засобом, правил користування ременями безпеки або мотошоломами) поліцейські встановили, що водій має ознаки алкогольного сп’яніння. Тоді чоловік спробував «владнати справу», пропонуючи поліцейським гроші. Правоохоронці кілька разів попередили водія про те, що за пропозицію хабара він буде притягнутий до кримінальної відповідальності. Однак чоловік наполягав на відкупі, тому інспектори склади відносно водія адміністративний протокол за ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення та викликали на місце події слідчо-оперативну групу.

Наразі відносно правопорушника відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає обмеження волі на строк до чотирьох років.

Поліцейські нагадують, що повідомити про правопорушення, пов’язане з корупцією, можна до саll-центру Національної поліції 0-800-50-02-02 (лінія працює з 08.00 до 20.00). Також ви можете подзвонити на телефони довіри чи відправити листа на електронну пошту довіри обласного управління.

Управління з питань запобігання корупції та проведення люстрації Національної поліції України: (044) 254 93 90upzkpl@police.gov.ua

Телефон довіри та адреса електронної пошти довіри в Донецькій області: (066)342-93-55, stop_corruption.donetsk@dis.np.gov.ua

Покровське районне управління поліції Донецької області