У Покровську добровольці-рятувальники разом із співробітниками ДСНС ліквідували пожежу, яка ледве не знищила два житлових будинки. Про це повідомляють у Покровській міській військовій адміністрації.

1 липня о 13:30 добровільна пожежно-рятувальна команда отримала від диспетчера ДСНС сигнал про пожежу на вулиці Івана Мазепи (колишній Шмідта). За повідомленням, горів житловий будинок.

О 13:48 члени команди прибули на місце події. Добровольці-рятувальники виявили, що вогонь охопив покрівлю приватного житлового будинку та повністю знищив прибудову до нього, а також перекинувся на кухню сусіднього домогосподарства. 

«Рятувальники 9 ДПРЗ, спільно з якими проводились заходи з ліквідації надзвичайно ситуації, подали два пожежні стволи для гасіння вогню, а члени ДПРК організували гасіння кухні житлового будинку і прибудови сусіднього. Для ліквідації пожежі було використано чотири тонни води», – повідомляють у Покровській МВА.

Раніше Pokrovsk.news повідомляв, що в Покровську на базі КП «Муніципальна служба правопорядку» була створена добровільна пожежно-рятувальна команда.