У Покровську на засіданні адміністративної комісії були розглянуті справи щодо порушення правил благоустрою та продажу цигарок неповнолітньому. Про це повідомили в Покровській міській військовій адміністрації.

Чергове засідання адміністративної комісії відбулося під головуванням начальника відділу з питань безпеки, запобігання та виявлення корупції Олега Коломійцева. Цього разу було розглянуто два протоколи.

Перший протокол стосувався порушення ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Так, 17 травня 2024 року в одному з кіосків Покровська місцева мешканка продала неповнолітньому пачку сигарет. Продавчиня не поцікавилась віком хлопця та не вимагала документів, що підтверджують його особу і вік.

Другий протокол був складений КП «Муніципальна служба правопорядку» на одного з місцевих підприємців за порушення правил благоустрою та дотримання чистоти та порядку в громадських місцях. 

«Зокрема, з 2020 року в районі будинку №1 мікрорайону «Шахтарський» чоловік самовільно встановив тимчасову споруду для ведення підприємницької діяльності (кав'ярню) без отримання відповідного паспорта прив'язки», – повідомляють у Покровській МВА.

Після детального обговорення комісія вирішила відправити обидві справи на доопрацювання через недостатність матеріалів для прийняття рішення щодо накладення штрафів. Засідання комісії було перенесено на наступний тиждень.

Раніше Pokrovsk.news повідомляв, що у Покровську накладено штраф на продавчиню за продаж цигарок неповнолітньому.