Працівники Відділення поліції №2 посилили заходи щодо виявлення порушень, пов’язаних з продажем алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Про це повідомляє Покровське районне управління поліції.

Так, під час перевірки однієї крамниці, поліцейські виявили факт реалізації тютюнових виробів  без марок акцизного збору. Правоохоронці вилучили 837 пачок цигарок без марок акцизного збору на суму понад 20 тисяч гривень.

Відносно власниці торгової точки співробітники поліції склали адміністративний протокол за ч.1 ст.156 «Роздрібна торгівля алкогольними напоями або тютюновими виробами без наявності ліцензії або без марок акцизного збору чи з підробленими марками цього збору» Кодексу України про адміністративні правопорушення та спрямували до суду для прийняття рішення.

«Співробітники поліції будуть і надалі проводити рейди по торговим об’єктам міста з метою виявлення фактів продажу нелегальних алкогольних та тютюнових виробів. Якщо Ви володієте інформацією з цього приводу, обов’язково повідомте про правопорушення на лінію «102», - зауважив начальник поліції Мирнограда Андрій Чебану.