Міністерство цифрової трансформації запустило додаток "Дія.Бізнес" для українських підприємців. Наразі він працює у тестовому режимі, однак на порталі можна буде проконсультуватись з фахівцями, знайти бізнес-ідеї та подивитись кейси успішних бізнес-проектів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передає УНН.

"Ми запустили онлайн-платформу "Дія.Бізнес" — це частина масштабного національного проекту з розвитку підприємництва, який має також офлайн-складову — в різних регіонах України планується відкрити центри підтримки та хаби для підприємців", - написав Федоров.

Так, відсьогодні кожен підприємець отримав доступ до державного порталу, на якому можна переглянути:

  • каталог бізнес-ідей зі зручними шаблонами, перелік усіх необхідних юридичних документів для відкриття бізнесу через проходження тесту;
  • сервіси — онлайн-сервіси та програми підтримки для підприємців на одній сторінці;
  • довідник підприємця — на основі матеріалів профільних державних органів та провідних компаній України;
  • кейси — історії успіху простих людей, які хотіли розпочати свою власну справу;
  • консалтинг-зона — можливість консультацій із фахівцями за допомогою відеомесенджера.

Зазначимо, що консалтинг-зона буде доступною за 12 напрямками, зі слів заступника міністра цифрової трансформації України з питань євроінтеграції Валерії Іонан.

"Підприємці зможуть отримувати консультації із систематизації бізнес-процесів, фінансового управління, взаємодії з державою, психології бізнесу, HR, маркетингу та продажів. Цей блок запрацює пізніше, наприкінці квітня", - повідомив Федоров.