Підпільний склад із забороненим товаром виявлено в прифронтовому Кураховому. Поліція вилучила понад 9 тонн спиртних напоїв. Третина з них – неліцензійний алкоголь підозрілої якості.

Незаконну схему торгівлі алкоголем викрито під час оперативно-профілактичного відпрацювання під умовною назвою «Акциз». Попри щоденні обстріли та зайнятість на евакуаціях, правоохоронці виконують завдання з протидії злочинності.

Як розповів начальник відділу поліції №2 (м. Курахове) Покровського РУП Артем Щусь, співробітники превенції отримали інформацію щодо місцевого жителя, який всупереч закону організував склад для зберігання й продажу алкогольної продукції.

Чоловік неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності, зокрема за перевезення спиртовмісного товару, проте не полишив протиправної діяльності.

Під час обшуків у складському приміщенні поліцейські вилучили понад 6 тонн ліцензійного алкоголю та понад три тонни – контрафактного. Поліція запобігла потраплянню сумнівної рідини до населення.

Розпочато досудове розслідування за ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

Крім того, на порушника складено адмінпротокол за ст. 164 КУпАП (порушення порядку провадження господарської діяльності).

Нагадуємо, що в Донецькій області діє заборона на реалізацію та перевезення спиртних напоїв, встановлена військовим керівництвом на час воєнного стану.