Ощадбанк востаннє дозволив до 1 квітня 2022 року використання платіжних карток внутрішньо переміщених осіб, термін дії яких закінчується під час карантину. Про це повідомляється на сайті фінустанови.

У зв’язку з ухваленим рішенням уряду про продовження адаптивного карантину до 31.03.2022 картки Ощадбанку для внутрішньо переміщених осіб, що обслуговуються за тарифним пакетом «Мій рахунок» і  термін дії яких вже завершився або завершується до кінця березня наступного року, не будуть блокуватись до 1 квітня 2022 року.

Починаючи з 1 квітня 2022 року Ощадбанк припинить використання зазначених вище платіжних карток ВПО.

Нагадуємо, що Ощадбанк перевипускає картки за графіком та доставляє їх до своїх відділень. Якщо ви отримали SMS від Ощадбанку, то перевипущена картка вже у відділенні.

Якщо ви не змогли забрати нову картку у відділенні, ви зможете знімати кошти та розраховуватись старою карткою тільки до 31 березня 2022 року (включно). Для уникнення черг/скупчення під час отримання карток в Ощадбанку просять заздалегідь реєструватись в електронній черзі на сайті банку за посиланням https://appointment.oschadbank.ua/VPO.