До кінця першої декади березня в Україні утримається переважно суха погода, температура повітря поступово знизиться. Про це повідомляє Meteoprog з посиланням на кандидата географічних наук, метеоролога Ігоря Кібальчича.

«Вплив антициклонального типу атмосферної циркуляції продовжиться на початку нового робочого тижня. Однак на тлі надходження холодного повітря з північних регіонів Європи в другій половині тижня відбудеться зниження температури на 6-10°С в усіх областях», – зазначив Ігор Кібальчич.

Місцями не виключені опади у вигляді мокрого снігу, які будуть переважно невеликими. Найбільш тепла погода спостерігатиметься на Одещині та в Закарпатті.

У понеділок, 4 березня, у західних областях пройде невеликий дощ, подекуди з мокрим снігом. На решті території країни без опадів. У південних областях та на Закарпатті місцями туман. Вітер східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -3...+2°С, вдень +5...+10°С. У південних та західних областях вночі +2…+7°С, вдень +9…+14°С.

У вівторок, 5 березня, на крайньому заході та в Карпатах очікується невеликий дощ, в решті областей України без істотних опадів. Вітер східної чверті, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -2...+3°С, вдень +5...+10°С. У південних та західних областях вночі +2…+7°С, вдень +9…+14°С.

У середу, 6 березня, у східних, місцями центральних областях та в Карпатах очікуються невеликі опади у вигляді снігу, мокрого снігу та дощу. На решті території країни без істотних опадів. Вітер північно-східний, 7-12 м/с, часом поривчастий. Температура повітря вночі -3...+2°С, вдень +3...+8°С; у Криму, Одеській області та на Закарпатті +8…+13°С. На півночі Лівобережжя -1…+4°С.

У четвер, 7 березня, в Україні суттєвих опадів не передбачається, лише вночі в Криму та на крайньому сході можливий невеликий мокрий сніг. Вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0...-5°С, вдень +3...+8°С. У північно-східних областях вночі -5...-10°С, вдень близько 0°С.

У п'ятницю, 8 березня, істотних опадів не очікується. Вітер північний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі -1...-6°С, вдень +3...+8°С. У східних та північних областях вночі -4...-9°С, вдень -2...+3°С.

У суботу, 9 березня, очікується мінлива хмарність, без опадів. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с. Температура повітря вночі -1...-6°С, на сході місцями до -10°С; вдень +3…+8°С, у західній частині місцями +10…+12°С.

У неділю, 10 березня, опадів на території України не прогнозується. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с, у західній частині південний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі 0...-5°С, вдень +4...+9°С, у західних областях +10...+13°С.