Окружний адміністративний суд планує розглянути по суті справу щодо оскарження нового українського правопису 12 березня. Про це УНН повідомили у прес-службі суду.

"Розгляд справи відбудеться 12 березня", - розповіли у пресс-службі.

Окружний адміністративний суд Києва об’єднав в одне провадження дві справи щодо оскарження нової редакції правопису та призначив до розгляду по суті.

Нагадаємо, позивачка звернулася до суду в інтересах своєї доньки — учениці 7-го класу — та просить суд визнати протиправною та нечинною постанову Кабінету міністрів України №437 від 22 травня 2019 року про "Питання українського правопису".

Також до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов ще один позов до Кабінету Міністрів України щодо визнання незаконною та скасування Постанови Уряду №437 від 22 травня 2019 року, якою було затверджено український правопис в новій редакції. Позивачем виступає ГО "Правова держава".

Нова редакція "Українського правопису" набрала чинності 3 червня. Після цього Міністерство освіти і науки опублікувало остаточну версію нової редакції "Українського правопису".