Міністр охорони здоров’я Максим Степанов закликав керівників місцевого самоврядування та місцеву владу, зробити ремонт у приміщеннях станцій екстреної (швидкої) медичної допомоги. Особливо в контексті того, що наближаються вибори, а працівники «швидкої» лікують виборців. Про це він сказав під час брифінгу у середу, повідомляє УНН.

«Також питання, яке вчора піднімали колеги з областей щодо… інфраструктури. Щодо стану станцій, підстанцій, в яких працюють наші фельдшери, лікарі та водії, перебуваючи на чергуванні. Я думаю, що всі зі мною погодяться, що ці умови повинні бути нормальні, людські. Це повинно бути тепле, нормальне приміщення, де вони можуть відпочити між викликами. Це приміщення, в якому повинні бути якісь елементарні речі - вибачте, і нормальний туалет, і в ньому має бути тепло, і там, де вони просто собі можуть приготувати елементарно чай», - зазначив Степанов.

Він також висловив думку, що це питання «дуже швидко може бути вирішено».

«І зараз я звертаюся до керівників місцевого самоврядування, до місцевої влади. Тому що ці приміщення знаходяться інколи саме на балансі у вас, в органах місцевого самоврядування, місцевих громад. Вони або в лікарнях знаходяться, або в інших приміщеннях місцевих громад. Ці ремонти - вони дуже недорого коштують. Просто зробіть це. Тим паче, що зараз у вас вибори, і мені здається, що це гарна річ, щоби вони знаходилися саме в нормальних умовах. Тому що працівники екстреної медичної допомоги надають цю допомогу вашим виборцям», - сказав міністр.