В Україні в другу неділю вересня святкують День працівника нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. З цієї нагоди в Красноармійському управлінні з газопостачання та газифікації влаштували урочистий захід. Про це повідомляють у Покровській міській військовій адміністрації.

На захід завітав заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель. Він підкреслив важливість роботи газовиків у системі критичної інфраструктури громади.

«Всі ми пам’ятаємо, як у травні минулого року через пошкодження магістрального газопроводу вся Донеччина залишилась без газу. Вашими надзусиллями лише за два місяці в громаді була виконана величезна робота з підключення місцевих абонентів. Ми увійшли в зиму з опаленням та газом. В умовах війни вам доводиться працювати, іноді ризикуючи власним життям. І тому нещодавній приклад – обстріл 7 серпня, внаслідок якого загинув ваш колега Роман Даценко. Світла йому та усім загиблим пам’ять. А вам та вашим родинам хочу побажати миру, стабільності та нових досягнень», – звернувся до газовиків Олексій Стебель.

За самовіддану працю в умовах військового стану та відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків працівники Красноармійського УГГ отримали грамоти Покровської МВА та медалі «Хрест громадянських заслуг».

Однією з медалей нагороджено Артема Студеннікова, який зараз перебуває в лікарні Дніпра через поранення, отримані під час ворожого обстрілу.

Раніше «Pokrovsk.news» розповідав, що в Покровську під час ліквідації наслідків обстрілу 7 серпня загинув начальник аварійно-диспетчерської служби Красноармійського УГГ Роман Даценко, слюсар Артем Студенніков отримав тяжкі поранення.