Сьогодні  рашисти здійснили ще одну ракетну атаку на енергетичні об’єкти магістральних мереж західних регіонів України – повідомляють в НЕК «Укренерго».

Масштаб пошкоджень співставний або може перевищувати наслідки атаки 10-12 жовтня. Ремонтні бригади «Укренерго» приступлять до відновлення, щойно рятувальники  ДСНС ліквідують наслідки ракетних влучань.

Наразі вимушено застосовані обмеження енергопостачання в Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській, Полтавській, Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях.

«Нагадаємо, як диспетчери «Укренерго» приймають рішення про тимчасове обмеження споживачів. Це відбувається, коли в регіоні зростає рівень споживання, і при цьому туди неможливо доставити більше електроенергії через завдані росією руйнування електромереж», – повідомляють в компанії.

Споживачів просять ощадливо споживати електроенергію впродовж всього дня і особливо в пікові години споживання – з 6:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00.

«Будь ласка, не використовуйте енергоємні електроприлади, вимкніть зайве освітлення, перенесіть прання на нічні години. Такі заходи дають нашим спеціалістам можливості якомога швидше стабілізувати ситуацію і провести необхідні відновлювальні роботи», – зазначають в «Укренерго».