Свято заснували ще у 1985 році за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН. В сучасній Україні волонтерський рух розпочався в 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року постановою Кабінету Міністрів.

Сьогодні, в умовах війни, добрі справи волонтерів неможливо оцінити в жодному еквіваленті. Волонтерський рух – сила, яка допомагає пройти нашій країні найскладніші випробування. За статистикою кожен четвертий українець долучався до волонтерства, й це відіграє визначну роль у нашому відстоюванні суверенітету України.

Нині завдяки підтримці волонтерів за нашу країну воює український дух, який неможливо здолати!

«В останні роки ми особливо відчули, наскільки важливою є роль волонтерів для України. Попри виснаження й емоційну втому, наші волонтери продовжують свою роботу, і ця діяльність поступово, але неухильно змінює країну. Війна з Росією змусили нас, як ніколи раніше, переосмислити свої пріоритети і визначити, що для нас найважливіше – життя у мирі на своїй рідній землі. Цим викликам гідно протистоять українські волонтери, які з повною самовіддачею допомагають країні та нашим воїнам ЗСУ. Дякую кожному за активність, людяність та безкорисливу працю. Нехай ваше добро завжди повертається до вас сторицею!» – зауважив очільник Покровської МВА Сергій Добряк.

Покровська МВА