Як вже повідомлялось, 5 січня розпочалася реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Триватиме вона до 22 січня включно. А ціна складає від 213 до 309 гривень в залежності від регіону проходження тестування, повідомляє 24 канал.

Це пов’язано з особливостями організації пробного ЗНО, зокрема з вартістю друку й доставки матеріалів у тому чи тому регіоні, прогнозованою кількістю тестувань тощо.

Скільки коштує пробне ЗНО у 2022

Найменша вартість пробного тестування цього року запропонована для учасників пробного ЗНО з Харківської, Сумської та Полтавської областей. Вартість тестування для випускників у цих регіонів складає 213 гривень.

Трохи більше доведеться заплатити учасникам з Одеської та Кіровоградської області. Пробне ЗНО їм обійдеться у 270 гривень.

282 гривні за пробне ЗНО заплатять учасники з Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської та Чернівецької областей.

Учасники пробного ЗНО з Дніпропетровської та Запорізької областей, а також з Донецької та Луганської областей зможуть скласти тест за 285 гривень.

Пробне ЗНО вартує по 300 гривень у кількох областях – Херсонській, Миколаївській, Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях.

А найбільше за пробне ЗНО доведеться віддати учасникам з Києва, Київської, Черкаської та Чернігівської областей. Школярі за пробне тестування заплатять максимальні 309 гривень.

Що відомо про пробне ЗНО у 2022 році

У цьому році учасник зможе пройти пробне ЗНО з двох навчальних предметів. Тестування пройде вже в березні, всі предмети розділили на два дні:

19 березня – пробне ЗНО з української мови або української мови і літератури;

26 березня – пробне ЗНО з історії України, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, а також англійської, іспанської, німецької та французької мов.

Навіщо потрібне пробне ЗНО

Пробне тестування відбувається з метою ознайомлення учнів з процедурою проведення ЗНО, структурою та змістом тестового зошита. Також учасники зможуть отримати результат тестування, психологічно налаштуватись на проходження ЗНО та навчитись ефективно розподіляти час, зосереджуючись на виконанні завдань.