Про оперативну інформацію по Запорізькій області на 6 березня повідомляє видання zprz.city.

За оперативними даними ЗСУ, ситуація у Запорізькій області станом на 6:00 6 березня наступна:

- 11-й день триває потужний спротив російському вторгненню, а також героїчне протистояння підрозділів, які підпорядкованні Командуванню угруповання військ «Південь» й Українському народу.

  •  Після перегрупування та введення частини оперативних резервів, противник силами до 3-х БТГр та за підтримки авіації, веде наступ на Запоріжжя. А саме: населених пунктів Малинівка, Любимівка, Пологи, Гуляйполе. При цьому окупанти активно застосовують артилерію та танки, продовжуючи нарощувати зусилля з метою завдати удару по підрозділам наших військ.
  •  Вночі біля населеного пункту Гуляйполе ЗСУ тримали в оборонну та наносили вогневе ураження противнику всіма наявними засобами. Противник застосовував артилерійські удари та нальоти авіації. На даний час просування противника вглиб на визначених рубежах не спостерігається.
  • У свою чергу підрозділи артилерії наших військ 6 разів нанесли вогневе ураження противнику на маршрутах його просування та в районах зосередження.
  • Що стосується ситуації в тимчасово окупованих населених пунктах таких як: Оріхів, Василіва, Токмак, то ситуація там на контролі у очільників місцевих громад. Які після ганебного вторгнення окупаційних військ налагоджують процеси життєдіяльності на місцях.
  • У Мелітополі люди героїчно виходять на акції протести проти окупантів.

В Енергодарі персонал ЗАЕС контролює стан енергоблоків та забезпечує їх роботу відповідно до вимог технологічних регламентів безпечної експлуатації. Місто знаходиться в облозі.

  • Населений пункт Пологи під контролем наших військ.
  • Дії російських окупаційних військ є прямим порушенням Гаазької і Женевської конвенції.

Про це повідомив речник Запорізької обласної військової адміністрації, полковник ЗСУ Іван Арєф’єв.