3-5 червня у Міжнародному дитячому центрі «Артек» проходили Всеукраїнські змагання, організовані Національним олімпійським комітетом України. 25 команд представляли усі регіони країни, змагалися між собою в спортивних та інтелектуальних баталіях. Донеччину представила команда учнів ЗОШ №2 Покровська.
«Швидше, вище, сильніше - разом». Учні ЗОШ №2 повернулись із Всеукраїнських змагань
![«Швидше, вище, сильніше - разом». Учні ЗОШ №2 повернулись із Всеукраїнських змагань](/uploads/news/1200x675/pqeki942lp64i7nxw8ff0rjlplljz9mo.jpg)
2024-06-10 15:14:00