Подруги-родички з села Звірове - дві Олени з одним прізвищем Доценко - рік тому долучилися до волонтерської ініціативи "Швейна рота". За цей час вони пошили більше сотні одиниць різного адаптивного одягу та засобів: футболки, нижня білизна, спеціальні подушки. Це досить затребувані під час лікування та реабілітації поранених військових речі.
«Швейна рота» двох Олен. Мешканки села Звірове волонтерять для військових
![«Швейна рота» двох Олен. Мешканки села Звірове волонтерять для військових](/uploads/news/1200x675/2s9jcsuzptcknmrqc8smhz2anzyhk1qn.jpg)
2024-06-11 17:54:00